Kolonie z piłką nożną

Kolonie z piłką nożną – zobacz programy na wakacje 2018 – >> wejdź do wyszukiwarki kolonii

Kolonie z piłką nożną- super pomysł

Większość z chłopców chce zostać w przyszłości piłkarzami. Z wypiekami na twarzy śledzą poczynania swoich ulubionych drużyn piłkarskich i swoich idoli pokroju Ronaldo czy Messiego. Gdy tylko na dworze zrobi się cieplej wybiegają na boisko i grają z kolegami w piłkę. Warto sprawić naszemu dziecku przyjemność i wysłać je na kolonie piłkarską. Nie tylko rozwinie swoje umiejętności, ale spędzi niezapomniane wakacje w gronie dzieci o tych samych zainteresowaniach.

Kolonie sportowe na miarę dziecka

Kolonie z piłką nożną zaliczają się do grupy kolonii sportowych, takich jak obozy windsurfingowe czy tenisowe. Dostosowane są jednak do potrzeb i możliwości dziecka.

Na koloniach piłkarskich chodzi o swobodne i kreatywne rozwijanie umiejętności. Nasze dziecko nie pojedzie na zgrupowanie kadry narodowej, ale na ciekawe wakacje. Nie obawiajmy się więc, że kolonie przerosną jego możliwości i już po kilku dniach zmęczą i znudzą.

Na koloniach zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi. Nasze dzieci nauczą się m.in.: dryblingu, przyjęcia piłki, podań, a także poznają różnego rodzaju rozwiązania taktyczne, niezwykle istotne w grze zespołowej.

Kolonie piłkarskie są idealnym rozwiązaniem dla dziecka, które nie potrafi pracować w grupie. Na takiej kolonii nauczy się gry zespołowej, bez której sukcesy w piłce nożnej nie są możliwe.

Kolonie z piłką nożną dla aktywnych

Kolonie z piłką nożną, to kolonie tematyczne dla aktywnych. Program kolonii zakłada wiele atrakcji. Oprócz codziennych zajęć prowadzone są sparingi, konkursy drużynowe, mecze z prawdziwego zdarzenia. W wolnym czasie organizowane są spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, jazda na rolkach, wycieczki do pobliskich miejscowości. Dziecko nie może w kółko robić tego samego, bo szybko się znudzi i będzie chciało wrócić do domu.

Pamiętajmy, że wysyłając dziecko na jakąkolwiek kolonię sportową musimy zadbać o odpowiednie wyposażenie naszego dziecka. Chodzi przede wszystkim o  wygodne, sportowe buty i strój.  Musimy także spakować dziecku strój zapasowy, ponieważ różnego rodzaju kreatywności wiążą się z uszkodzeniem garderoby naszego dziecka.

Nie pozwólmy, aby nasze dzieci ćwiczyły tylko kciuki na konsoli, ale zadbajmy o ich kondycję i aktywność fizyczną na kolonii piłkarskiej, która przypadnie do gustu każdemu fanowi piłki nożnej.

Kolonie z piłką nożną – zobacz programy na wakacje 2018- >> wejdź do wyszukiwarki kolonii

 

Zobacz inne artykuły