kolonie plastyczne 2017

Kolonie artystyczne

Kolonie artystyczne- zobacz programy na wakacje 2020 – >> wejdź do wyszukiwarki kolonii

Kolonie artystyczne dla małych malarzy, rzeźbiarzy, rysowników

Bardzo szybko możemy zorientować się, że nasze dziecko ma zadatki na artystę. Zajęcia plastyczne, w których dzieci biorą udział od najmłodszych lat pokazują, że niemal w każdym dziecku drzemią ogromne możliwości. Kolonie artystyczne mogą mieć także profil fotograficzny, czy teatralny. Często są również organizowane w formule łączącej kilka dziedzin, jak na przykład kolonie plastyczno – fotograficzne.

Jeśli nasza pociecha wykazuje duże pokłady kreatywności, a przy tym posiada zdolności manualne, z pewnością zainteresuje się udziałem w kolonii artystycznej. Wybór jest bardzo szeroki – możemy wysłać nasze dziecko na kolonię plastyczną, podczas której będzie mogło nie tylko do woli malować, rysować, rzeźbić, czy wycinać, ale także nauczy się rzeźbienia w mydle, robienia witraży, świeczników, a nawet maskotek.  Z takiej kolonii nasza pociecha przywiezie całe mnóstwo pamiątek, a co najważniejsze samodzielnie wykonanych!

Kolonie w obiektywie

Robienie i obróbka zdjęć stały się ostatnio bardzo popularne, stąd wśród obozów tematycznych znajdziemy także kolonie fotograficzne. W ramach bogatego programu dzieci poznają techniczną stronę sztuki fotografowania oraz biorą udział w rozmaitych sesjach fotograficznych, również w pięknych zimowych plenerach. Na zakończenie każdej kolonii artystycznej organizowany jest pokaz prac – czy będą to rysunki, obrazy, rzeźby, czy zdjęcia, każdy mały artysta będzie mógł z dumą zaprezentować swój talent.

Trzeba też pamiętać, że udział w każdej kolonii, czy artystycznej, czy sportowej jest świetną okazją do nauczenia dzieci samodzielności, zaradności i odpowiedzialności. Warto jednak wysłać dziecko na wyjazd, który będzie rozwijał jego pasje i zainteresowania. Jeśli chcemy, by nasza pociecha odkryła nowe zainteresowanie, wyślijmy je na kolonie łączące kilka dziedzin. W bogatej ofercie kolonii tematycznych z pewnością znajdziemy wyjazd dopasowany do potrzeb i predyspozycji naszego dziecka.

Kolonie artystyczne- zobacz programy na wakacje 2020 – >> wejdź do wyszukiwarki kolonii

 

kolonie artystyczne kolonie artystyczne 2018 kolonie plastyczne