Kolonie dla dzieci na lato 2021

Zobacz oferty kolonii tematycznych na lato 2021 – ponad 30 organizatorów – >> wejdź do wyszukiwarki

Na lato 2021 warto dokładnie przejrzeć oferty sprawdzonych organizatorów – kto wie, może w tym roku, organizowany jest wyjazd marzeń właśnie dla Twojego dziecka? Jak powszechnie wiadomo – ile ludzi, tyle zainteresowań. Jeśli chodzi o kolonie letnie dla dzieci, liczba rodzajów kolonii może przysporzyć rodziców o ból głowy.

Kolonie językowe lub kolonie sportowe!

Organizatorzy kolonii letnich powiększają swoje oferty o coraz to nowe tematyki. Jednymi z najpopularniejszych rodzajów kolonii dla dzieci są kolonie językowe. Czas kiedy dzieci chciały tylko bawić się na nadmorskiej plaży już dawno minęły. Teraz dzieci wolą spędzić wakacyjny czas aktywnie i z pomysłem! Kolonie językowe organizowane są w Polsce  w nadmorskich miejscowościach lub w górach i w programie zapewniają naukę języków z dobrą zabawą. Jeśli chodzi o kolonie sportowe, mamy całą gamę dyscyplin do wyboru warto wybrać kolonie z piłką nożną, koszykówka, siatkówką, piłką ręczna, czy kolonie tenisowe. Oczywiście kolonie sportowe to nie tylko sport na trawie, czy parkiecie. To również sporty wodne takie jak windsurfing, czy żeglarstwo.

kolonie językowe 2018

Kolonie przygodowe a może survivalowe.

Twoje dziecko lubi przygody? Może zafundujesz mu solidną porcję zdrowej adrenaliny podczas wakacji na kolonii survivalowej? A może wyślesz je na kolonie, w której wcieli się w rolę małego detektywa? Opcji jest naprawdę wiele, a wszystko zależy od tego co aktualnie je interesuje. Kolonie survivalowe, to jeden z tegorocznych kolonijnych hitów! Miejsca, na tego typu kolonii dla dzieci, wyczerpują się w ekspresowym tempie. Dlatego jeśli Twoje dziecko chciałoby nauczyć się robić szałasy, poznać techniki wychodzenia z lasu, czy też pracy zespołowej – jak najszybciej przeglądnij oferty kolonii 2020. Myślisz, że survival to może jednak za dużo? Sprawdź kolonie detektywistyczne! Rozbudzają ciekawość, uczą rozwiązywania problemów i zagadek logicznych.

kolonie dla dzieci 2018

Kolonie artystyczne, plastyczne, muzyczne lub aktorskie.

Dobrze, a co z dziećmi, które przejawiają aktywność w inny sposób niż na boisku, czy też podczas leśnych eskapad? Wiele z naszych pociech posiada przecież talent i zainteresowanie związane z  rysowaniem, malowaniem, tańcem, śpiewem, czy też aktorstwem. W tym roku, dla małych artystów, również znajdziemy bardzo bogatą ilość ofert wyjazdów w różne zakątki Polski! Kolonie artystyczne dzielą się na kolonie ze śpiewem, kolonie malarskie, kolonie taneczne oraz kolonie fotograficzne. „Na upartego”, do artystycznych kolonii dla dzieci, można zaliczyć również kolonie kulinarne, bo czym jest gotowanie, jeśli nie sztuką!

Jeśli nadal nie sprawdziłeś oferty kolonii 2020 – zrób to właśnie teraz. Pamiętaj, że wszystko co dobre, szybko się kończy i nie inaczej ma się rzecz z koloniami dla dzieci. Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje dziecko nie jest aby trochę za małe,  żeby pojechać na kolonię, zobacz nasz poradnik na ten temat tutaj.

Zobacz oferty kolonii tematycznych na lato 2021 – ponad 30 organizatorów- >> wejdź do wyszukiwarki

Szczegółowe programy kolonii na lato 2021:

Kolonie językowe – Międzywodzie – angielski

Kolonie językowe – Międzywodzie – niemiecki

Kolonie językowe – Międzywodzie – hiszpański

Kolonie językowe – Międzywodzie – polski dla obcokrajowców

Kolonie językowe – Dźwirzyno – angielski

Kolonie językowe – Dźwirzyno – polski dla obcokrajowców

Kolonie językowe – Zakopane – angielski

Kolonie językowe – Zakopane – polski dla obcokrajowców

Polish language summer camps for foreigners

Inne rodzaje kolonii letnich:

Kolonie sportowe

Kolonie artystyczne

Kolonie przetrwania

Kolonie konne

Kolonie aktywne

Kolonie przygodowe

Kolonie muzyczne

Kolonie przetrwania

Kolonie dla najmłodszych

Kolonie wspinaczkowe

Kolonie zagraniczne

Kolonie fotograficzne

Kolonie żeglarskie

Kolonie plastyczne

Kolonie wodne

Kolonie taneczne

Kolonie paintballowe

Kolonie kulinarne