Ferie zimowe na nartach

Wyjazd na kolonie narciarskie to najpopularniejszy sposób na spędzenie zimowych ferii. Nasze dzieci lubią narty,  a nauka i doskonalenie umiejętności narciarskich przychodzi im z łatwością. Warto więc już od najmłodszych lat zaszczepiać w maluchach sportową pasję. Kolonie narciarskie to świetny pomysł na zimową aktywność i szybki sposób na opanowanie podstaw jazdy na nartach. Pod okiem instruktora nauka przebiega na tyle sprawnie, że po zaledwie kilku godzinach nasze dziecko może samodzielnie poruszać się po stoku.

Różne atrakcje na koloniach

Na dziecko, oprócz jazdy na nartach, czekają również inne przygotowane przez organizatorów zajęcia i rekreacje. Będzie można wybrać się na wycieczkę krajoznawczą, wziąć udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu albo uczestniczyć w zawodach sportowych. Na koloniach odbywają się też dyskoteki oraz wyprawy do aquaparku.

W Polsce lub za granicą

Kolonie narciarskie mogą być zorganizowane w kraju lub za granicą. Do najpopularniejszych miejsc kolonii należą Zakopane, Wisła i Białka Tatrzańska, natomiast za granicą kolonie zimowe odbywają się we Włoszech, Austrii, Francji lub na Słowacji. Nasze dziecko spędzi czas ferii w pięknym otoczeniu górskiej przyrody, co jest dodatkową zaletą wyjazdu na kolonie narciarskie.

Nie można zapomnieć o odpowiednim sprzęcie

Przed wyjazdem na obóz narciarski  pamiętajmy o skompletowaniu odpowiedniego sprzętu (jeżeli dziecko go nie posiada, można go także wypożyczyć na miejscu)  oraz stroju narciarskiego i odzieży sportowej.

Ważny jest także wybór organizatora obozu, który zapewni naszemu dziecku odpowiedni warunki i zadba o jego bezpieczeństwo.

Zobacz oferty kolonii narciarskich w czasie ferii zimowych 2021.

kolonie narciarskie  kolonie narciarskie