Zobacz oferty kolonii sportowych na lato 2021 – ponad 30 organizatorów- >> wejdź do wyszukiwarki

Kolonie sportowe to znakomita propozycja na lato  dla dzieci kochających sport, lubiących różne aktywności i wakacyjne wyjazdy, a nudzących się na koloniach wypoczynkowych.

Gdzie odbywają się kolonie sportowe?

W wakacje zapraszamy dzieci na sportowe kolonie letnie nad morze do Dźwirzyna i w góry. Kolonie sportowe organizowane w Polsce są organizowane najczęściej w nadmorskich miejscowościach, w górach i nad jeziorami, w najlepszych ośrodkach wypoczynkowych.

Bogate i różnorodne propozycje kolonii dla dzieci

Oferta kolonii sportowych jest bardzo zróżnicowana  – począwszy od kolonii windsurfingowych i żeglarskich, przez kolonie tenisowe i fitness po kolonie rowerowe, wspinaczkowe i jeździeckie. Liczba ciekawych ofert kolonii sportowych w Polsce i za granicą jest tak duża, że każde dziecko na pewno zdoła wybrać najbardziej odpowiednie i idealnie dopasowane dla siebie kolonie.

Kolonie sportowe za granicą

Na kolonie zagraniczne dzieci mogą wybrać się do kurortów we Włoszech, we Francji, w Bułgarii czy w Turcji. Najpopularniejsze są kolonie wodne – windsurfingowe i kitesurfingowe oraz kolonie sportowe z nauką nurkowania.

Program letnich kolonii sportowych

Oprócz programu zajęć sportowych kolonie letnie mają także w planie rekreacje i wypoczynek. Organizuje się dyskoteki, ogniska, plażowanie lub wycieczki w góry czy nad jezioro, wyprawy do aquaparków, jednodniowe wyprawy za granicę czy wycieczki krajoznawcze połączone ze zwiedzaniem. Można powiedzieć, że w ofercie kolonii nasze dziecko otrzymuje 2w1: kolonie sportowe i kolonie wypoczynkowe za jednym zamachem. Z tego też powodu warto zastanowić się nad wysłaniem dziecka na kolonie sportowe w Polsce lub za granicą.

Przy wyborze najlepszej kolonii warto skorzystać z portali turystycznych prezentujących oferty czołowych organizatorów.

Inne rodzaje kolonii 2021:

Kolonie żeglarskie

Kolonie konne

Kolonie artystyczne

Kolonie przetrwania

Kolonie aktywne

Kolonie przygodowe

Kolonie dla najmłodszych

Kolonie muzyczne

Kolonie przetrwania

Kolonie wspinaczkowe

Kolonie zagraniczne

Kolonie fotograficzne

Kolonie plastyczne

Kolonie wodne

Kolonie taneczne

Kolonie paintballowe

Kolonie kulinarne

Kolonie zagraniczne

Zobacz oferty kolonii sportowych na lato 2019- ponad 30 organizatorów- >> wejdź do wyszukiwarki