Kolonie zagraniczne na wakacje 2021

Kolonie za granicą to propozycja przeznaczona dla dzieci, które przejawiają ciekawość obcych krajów i kultur. Taki wyjazd to świetna okazja do poszerzenia horyzontów oraz pogłębienia swej wiedzy o danym państwie.

Gdzie są organizowane kolonie letnie za granicą?

Kolonie dla dzieci odbywają się w takich krajach jak Włochy, Hiszpania, Grecja, Słowacja, Węgry czy Bułgaria. W trakcie pobytu dzieci zwiedzają różne zabytki, poznają historię i kulturę kraju, a także mają okazję do komunikowania się w języku angielskim. Oczywiście, organizatorzy nie zapominają o czasie przeznaczonym na wypoczynek na plaży, dyskoteki czy wycieczki.

Bezpieczeństwo na wakacjach

Organizatorzy dbają o to, aby dziecko było bezpieczne w trakcie pobytu na kolonii. Bardzo ważny jest wybór odpowiedzialnego i wiarygodnego organizatora, który zatroszczy się o dziecko będące pod jego opieką, dlatego warto wcześniej sprawdzić opinię oraz kompetencje osoby organizującej wyjazd.

Ile kosztują kolonie za granicą?

Kolonie zagraniczne są droższe od kolonii w Polsce. Większy jest koszt przejazdu oraz koszty pobytu w danym kraju. Mimo to warto wysłać dziecko na zagraniczne kolonie letnie. Podczas wakacji dziecko pozna świat i jego różne odcienie, spotka nowych ludzi (możliwe, że z niektórymi się zaprzyjaźni), obejrzy historyczne zabytki i miejscowości, a tym samym zdobędzie cenne doświadczenie życiowe. Jeżeli więc dziecko pragnie wyjechać na kolonie zagraniczne, pomyślmy o wszystkich korzyściach, które staną się jego udziałem, i pozwólmy mu na tę letnią przygodę.

Kolonie zagraniczne w Hiszpanii

Kolonie zagraniczne we Włoszech

Kolonie zagraniczne we Francji

Kolonie zagraniczne w Grecji

Kolonie zagraniczne na Cyprze

Kolonie zagraniczne w Chorwacji

Kolonie zagraniczne w Anglii

Kolonie zagraniczne w USA

Kolonie zagraniczne w Bułgarii

Kolonie zagraniczne na Węgrzech

Kolonie zagraniczne w Niemczech

Kolonie zagraniczne w Austrii

Kolonie zagraniczne na Słowacji

Kolonie zagraniczne w Czechach

Kolonie zagraniczne w Czarnogórze

Kolonie zagraniczne w Albanii