Nie tylko obozy sportowe

Zimowiska tematyczne są alternatywą dla zimowych obozów sportowych. Jeżeli Twoje dziecko nie przepada za  sportami zimowymi, a wykazuje talenty artystyczne, może się zainteresować właśnie zimowiskami. To świetny sposób, aby kreatywnie spędzić czas na feriach zimowych i odpocząć w polskich górach.

Zimowiska tematyczne dla uzdolnionych dzieci

W szerokiej ofercie zimowisk każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru są zimowiska muzyczne, taneczne, aktorskie, fotograficzne lub naukowe. W trakcie pobytu dziecko ma okazję, aby pogłębić swoją wiedzę, zdobywa nowe umiejętności i rozwija swoją pasję. Uczestniczy w zajęciach, ucząc się przez zabawę. Warsztaty prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni profesjonaliści, którzy przekazują uczestnikom cenne rady i wskazówki. W ten sposób dzieci poznają historię danej dziedziny sztuki, najwybitniejszych twórców, a także uczą się nowych technik i metod działania.

Relaks na zimowisku

Oczywiście, na zimowisku tematycznym nie brakuje także rekreacji. Po zajęciach na dziecko czekają różne atrakcje, takie jak wycieczki krajoznawcze, zawody sportowe, dyskoteki, wyprawy do aquaparku, gry i zabawy.

Nowe przyjaźnie zawarte w trakcie obozów zimowych

W ciągu pobytu na zimowisku dziecko poznaje nowych kolegów, z którymi wspólnie spędza ferie zimowe. Bardzo często takie znajomości przeradzają się w długie przyjaźnie, a dziecko spotyka się z przyjaciółmi poznanymi na zimowisku po powrocie do domu.

Zimowisko w polskich górach

Zimowiska, nie tylko tematyczne, ale także rekreacyjne, są organizowane głównie w Białce Tatrzańskiej, Wiśle lub Zakopanem, słynnych centrach sportów zimowych. Pobyt w pięknej górskiej scenerii to wspaniała okazja do wypoczynku i regeneracji. Twoje dziecko w przerwie pomiędzy warsztatami może podziwiać wspaniałą tatrzańską przyrodę i wybrać się na górską wycieczkę.

Obóz zimowy czy zimowisko tematyczne?

Niezależnie od tego, jaki rodzaj wyjazdu wybierze Twoje dziecko, na pewno wspaniale spędzi swoje ferie zimowe. Aby upewnić się, co mu najbardziej odpowiada, warto zapytać dziecko o zdanie, a potem wspólnie wybrać najciekawszą ofertę.

Zobacz oferty zimowisk tematycznych na ferie zimowe 2021.

zimowisko tematyczne zimowisko tematyczne