Zobacz oferty wyjazdów na kolonie zimowe i zimowiska w czasie ferii zimowych 2021.

Chcąc wysłać nasze dziecko na zimowisko, musimy rozważyć kilka opcji. Mamy do wyboru obozy narciarskie, obozy snowboardowe oraz obozy tematyczne.

Kolonie sportowe zazwyczaj organizuje się w polskich górach. Najpopularniejszymi miejscami ferii zimowych są Zakopane, Małe Ciche, Murzasichle, Białka Tatrzańska. Zainteresowaniem cieszą się również karkonoskie miejscowości takie jak Karpacz lub Szklarska Poręba. Podczas kolonii sportowych, trwających od kilku do kilkunastu dni, dzieci doskonalą naukę jazdy na nartach lub snowboardzie. Tworzy się specjalne grupy zaawansowania, aby każdy uczestnik mógł rozwijać swoje umiejętności na odpowiednim poziomie.

Natomiast na zimowiskach tematycznych dzieci rozwijają pasje muzyczne, artystyczne, taneczne, aktorskie, fotograficzne lub naukowe. Warsztaty prowadzą doświadczeni profesjonaliści, którzy przekazują uczestnikom kolonii i obozów zimowych swoją wiedzę. Na zajęciach dzieci poznają różne metody i techniki rysunku, style muzyczne, uczą się kroków tanecznych, ćwiczą swoją umiejętność gry aktorskiej albo kształcą w sztuce fotografii. Zimowisko tematyczne to znakomita opcja dla dziecka, które nie przepada za sportami zimowymi, ale chce kreatywnie spędzić czas ferii zimowych. To oferta skierowana do osoby chcącej rozwinąć swoją pasję, dowiedzieć się nieznanych rzeczy o fascynującej dziedzinie sztuki i zyskać nowe zdolności.

Niezależnie od charakteru obozu dzieci mają wypełniony czas różnymi zajęciami dodatkowymi, zabawami integracyjnymi i wycieczkami krajoznawczymi.

Opiekę nad dziećmi sprawują wykwalifikowani opiekunowie, dlatego nie musimy obawiać się o ich bezpieczeństwo. Ważny jest jednak wybór wiarygodnego organizatora obozu oraz w przypadku wyjazdu w góry, wykupienie specjalnego ubezpieczenia.

Zobacz oferty wyjazdów na kolonie zimowe i zimowiska w czasie ferii zimowych 2021.

zimowisko obóz zimowy