Zobacz oferty kolonii dla dzieci na lato 2021- ponad 30 organizatorów- >> wejdź do wyszukiwarki

Kolonie dla dzieci w lecie 2021

Jedną z propozycji na wakacje letnie są kolonie dla dzieci. Obecnie można przebierać wśród różnych propozycji kolonii wypoczynkowych, tematycznych czy zagranicznych.

Kolonie wypoczynkowe

Program takich kolonii zakłada głównie wypoczynek, czyli plażowanie, pływanie oraz różne gry i zabawy. Są to kolonie letnie rekreacyjne, przeznaczone dla dzieci, które chcą tylko odpocząć w trakcie wakacji.

Kolonie tematyczne

Ten rodzaj kolonii dla dzieci to bardziej wyspecjalizowane kolonie. Podczas nich realizuje się program mający na celu rozwój zainteresowań dziecka oraz zdobycie przez nie nowych umiejętności. Dzieci uzdolnione, posiadające predyspozycje artystyczne, talent sportowy, chcące podszkolić język angielski, przeżyć letnią przygodę lub udoskonalić swoje kulinarne talenty będą zachwycone wyjazdem na kolonie tematyczne. Letnie kolonie tematyczne także mają w swoim programie zajęcia rekreacyjne i liczne atrakcje, takie jak wyprawy do aquaparku czy wycieczki krajoznawcze i dyskoteki.

Kolonie zagraniczne

Istnieje również możliwość wyjazdu za granicę na kolonie. Hiszpania, Grecja, Włochy, Bułgaria, Węgry, Słowacja – oferta kolonii zagranicznych jest bardzo szeroka. Dziecko w trakcie takiego wyjazdu poprawi umiejętność komunikacji w języku angielskim, odpocznie oraz zwiedzi interesujące zabytki i pozna kulturę danego kraju. Bez wątpienia takie wakacje poszerzą horyzonty i przyniosą duże korzyści dla wiedzy dziecka o otaczającym je świecie.

Wybór kolonii letnich

Warto usiąść razem z dzieckiem i zastanowić się, gdzie najbardziej chciałoby pojechać i jaki rodzaj kolonii mu odpowiada. Potem wystarczy przejrzeć oferty wyjazdów letnich i zdecydować się na ten najlepszy dla dziecka. Niezależnie od dokonanego wyboru, nasze dziecko na pewno spędzi wspaniale czas na letnich koloniach, czy w kraju, czy za granicą.

Szczegółowe programy kolonii na wakacje 2021:

Kolonie językowe – Dźwirzyno – angielski

Kolonie językowe – Międzywodzie- angielski

Kolonie językowe – Międzywodzie – hiszpański

Kolonie językowe – Międzywodzie – polski dla obcokrajowców

Kolonie językowe – Zakopane – angielski

Kolonie językowe – Zakopane – polski dla obcokrajowców

Inne rodzaje kolonii 2021:

Kolonie sportowe

Kolonie artystyczne

Kolonie przetrwania

Kolonie konne

Kolonie aktywne

Kolonie przygodowe

Kolonie dla najmłodszych

Kolonie muzyczne

Kolonie przetrwania

Kolonie wspinaczkowe

Kolonie zagraniczne

Kolonie fotograficzne

Kolonie żeglarskie

Kolonie plastyczne

Kolonie wodne

Kolonie taneczne

Kolonie paintballowe

Kolonie kulinarne

Kolonie zagraniczne

Zobacz oferty kolonii tematycznych na lato 2021 ponad 30 organizatorów- >> wejdź do wyszukiwarki

Zobacz oferty wyjazdów na kolonie zimowe i zimowiska w czasie ferii zimowych 2021.