Kolonie tenisowe w lecie 2021

To oferta kolonii letnich skierowana do dzieci chcących nauczyć się grać w tenisa lub udoskonalić swoje umiejętności i technikę gry.

Co dziecko będzie robić w czasie kolonii?

Organizator przygotował program sportowy oraz program rekreacyjny. Doświadczeni trenerzy tenisa będą prowadzić warsztaty tenisowe, podczas których dziecko pozna podstawy gry w tenisa, zasady tego sportu oraz techniki stosowane w tenisie (poziom początkujący), natomiast bardziej zaawansowani uczestnicy będą już rozgrywać mecze, poznawać trudniejsze techniki gry, doskonalić umiejętności, a także próbować swoich sił w układaniu taktyki meczu. Oprócz zajęć tenisowych dziecko będzie uczestniczyć w realizacji programu rekreacyjnego: weźmie udział w różnych wycieczkach, wyprawie do parku wodnego, wyjeździe do Berlina lub Pragi. Odbędą się również dyskoteki, zabawy i różne turnieje gier. Nie zabraknie także słodkiego lenistwa na plaży.

Kolonie tenisowe to sposób na ciekawe wakacje

Wybór kolonii sportowych jest interesującą opcją dla dziecka, które gra w tenisa lub chce się nauczyć tej gry. W ramach tych kolonii dziecko nauczy się podstaw tenisowych i podszkoli swoją technikę, a po zajęciach zrelaksuje się na wycieczce lub w morzu. Warto rozważyć także tę możliwość wyjazdu na letnie wakacje.

Zobacz ofertę kolonii tenisowych w Polsce na lato 2021