LEKTOR od 1990 roku specjalizuje się w turystyce językowej i posiada zezwolenie na świadczenie usług turystycznych (nr 342/19) wydane przez Wojewodę Dolnośląskiego oraz gwarancje ubezpieczeniowe przewidziane ustawą o usługach turystycznych. Ponadto jest członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki.

Jesteśmy  największym organizatorem kolonii i obozów językowych w kraju. Wakacje spędzone razem z nami, to połączenie nauki języka obcego z aktywnym wypoczynkiem. Corocznie w naszych wyjazdach uczestniczy ponad 1000 dzieci i młodzieży z całego kraju.

Specjalizujemy się w  koloniach i obozach językowych. Lata doświadczeń pozwoliły nam odkryć idealny sposób na aktywne i owocne wakacje: kładziemy duży nacisk na wysoki poziom nauczania, bardzo dobrą opiekę pedagogiczną i medyczną oraz bogaty, urozmaicony program rekreacyjno-turystyczny.

Nasza oferta obejmuje także obozy tematyczne:  windsurfingowe i fitnessowe.

Od początku swojej działalności proponujemy także wyjazdy na  kursy językowe za granicą.

LEKTOR, to znana i ceniona szkoła językowa i organizator obozów. Od lat pracujemy na swoją jakość. Przez cały rok nauczamy języków. Nasza wyspecjalizowana kadra lektorów, zapewnia wysoki poziom nauki języków w trakcie trwania roku szkolnego oraz na koloniach i obozach językowych. Dzięki czemu oprócz dobrej zabawy gwarantujemy szybkie postępy w nauce.

Od 2014 uruchomiliśmy portal z pełną ofertą kolonii i obozów wszystkich najważniejszych organizatorów w Polsce.

Zapraszamy w lecie i w zimie na www.mirasol.pl