Zobacz oferty wyjazdów na obozy i w czasie wakacji  2021.

Zobacz oferty wyjazdów na kolonie zimowe i zimowiska w czasie ferii zimowych 2021.

Kolonie w górach

Wielką popularnością cieszą się zarówno letnie kolonie w górach, jak i kolonie zimowe. W górskiej okolicy odbywają się kolonie sportowe, kolonie tematyczne i językowe, ale też kolonie wypoczynkowe.

Gdzie organizowane są kolonie w górach?

Głównym ośrodkiem kolonii górskich jest Zakopane. W czasie wakacji  zapraszamy dzieci na górskie kolonie właśnie w Zakopanem.  Możliwy jest także wyjazd na kolonie zagraniczne, np. w Alpy.

Jakie rodzaje kolonii dla dzieci mają miejsce?

W polskich górach organizuje się praktycznie wszystkie rodzaje kolonii. Odbywają się kolonie sportowe, np. narciarskie, snowboardowe i wspinaczkowe, kolonie artystyczne i językowe. Oprócz tego Zakopane często gości zimowiska, czyli zimowe kolonie wypoczynkowe. Niezależnie od rodzaju wyjazdu, zawsze realizuje się oprócz programu podstawowego również program rozrywek i atrakcji dla dzieci.

Odpoczynek w trakcie wakacji letnich i ferii zimowych

Relaks w górach zapewnia cisza i spokój panujący w górskich ośrodkach. Ponadto tatrzańska czy alpejska przyroda budzi zachwyt, a także pozwala zregenerować siły na kolejne wyzwania w szkole lub w pracy.

W Polsce czy za granicą?

Dziecko może wyjechać na kolonie zagraniczne lub zdecydować się na kolonie w Polsce. Jakość kolonii generalnie jest na identycznym wysokim poziomie, tak samo program kolonii. Od dziecka zależy, jaką podejmie decyzję i gdzie woli wyjechać na wakacje czy ferie zimowe.

Zobacz szczegółowe programy i terminy kolonii

Kolonie językowe – Zakopane – angielski

Kolonie językowe – Zakopane – polski dla obcokrajowców

Zobacz inne kolonie w górach