Kolonie w Hiszpanii

Kolonie w Hiszpanii

Kolonie w Hiszpanii 2020 – zobacz programy na wakacje >> wejdź do wyszukiwarki kolonii

Kolonie w Hiszpanii dla starszych dzieci

Każdy wyjazd na kolonie zagraniczną to dla dziecka duże przeżycie, ale także cenne doświadczenie. W zależności od wieku i dojrzałości dziecka, rodzice mogą zdecydować o wysłaniu swojej pociechy do któregoś z ciepłych europejskich krajów. Dobrym pomysłem będzie z pewnością piękna Hiszpania – nie tak daleka, a jednak dość egzotyczna, a co najważniejsze ciepła, słoneczna i bardzo atrakcyjna turystycznie. Kolonie letnie organizowane są w stolicy kraju – Madrycie, na wybrzeżu w Barcelonie i w nieco spokojniejszych nadmorskich kurortach. Oferta kolonii w Hiszpanii skierowana jest do dzieci w wieku od 12 lat. Jeśli nasza pociecha jest za mała na kolonie zagraniczne, możemy wysłać ją na równie atrakcyjne kolonie letnie w Polsce.

Dzieci na kolonii w Hiszpanii mają wiele możliwości

Kolonia w Hiszpanii dostarcza dzieciom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Może to być kolonia językowa w rozrywkowej Barcelonie z pięknymi plażami, wzgórzami i architekturą Gaudiego, czy w klimatycznym Madrycie z urokliwymi knajpkami i niezwykłymi zabytkami. Szczególnie latem dzieci chętnie jeżdżą na kolonie rekreacyjne organizowane najczęściej w mniejszych miastach, takich jak Alicante – historycznym mieście portowym na wybrzeżu Costa Blanca, czy w małych nadmorskich kurortach Wybrzeża Costa Brava i Costa del Sol. Piękno krajobrazów i bogactwo kultury Półwyspu Iberyjskiego robi ogromne wrażenie.  Kolonie w Hiszpanii mogą mieć więc charakter rekreacyjny lub sportowy, ale także organizowane są kolonie językowe, jako najprzyjemniejsza forma nauki języka hiszpańskiego.

Kolonia w Hiszpanii to wypoczynek pełen wrażeń

Większość dzieci lubi aktywność na świeżym powietrzu, uprawianie sportów, zabawę w gronie rówieśników. Wyjazd na kolonię rekreacyjną do Hiszpanii będzie idealnym pomysłem na letnie wakacje dla dzieci pełnych energii i ciekawych świata. Uczestnicy takiej kolonii spędzają czas na pięknych hiszpańskich plażach – uczą się windsurfingu, grają w piłkę siatkową, opalają się i pływają w morzu. Bogaty program rekreacyjny uzupełniają wycieczki do najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc – w Barcelonie będzie to średniowieczna dzielnica Barri Gòtic, architektura Gaudiego, słynny deptak La Rambla, w Madrycie Muzeum Narodowe del Prado, barokowe i klasycyzujące zabytki, stadiony piłkarskie, a nawet areny do walki byków. Nadmorskie miejscowości to z kolei urok małych knajpek, piękne plaże, krystalicznie czysta woda.

Wysyłając dziecko na kolonie do Hiszpanii możemy więc być pewni, że nie spędzie ono wakacji wyłącznie wylegując się na plaży, ale będzie to czas sportowej aktywności, poznawania nowej kultury, osłuchiwania się z językiem i dobrej zabawy w gronie rówieśników.

Kolonie w Hiszpanii 2020 – zobacz programy na wakacje >> wejdź do wyszukiwarki kolonii

kolonie w Hiszpanii 2018  Kolonia w Hiszpanii