taneczne kolonie

Kolonie taneczne czy plastyczne – które dla kogo?

 Kolonie artystyczne: plastyczne, taneczne  – zobacz programy na wakacje 2021 – >> wejdź do wyszukiwarki kolonii

Chociaż Twoje pociechy skończyły ferie zimowe, warto już zacząć myśleć nad koloniami letnimi. Biura turystyczne oferujące kolonie dla dzieci przygotowały ofertę kolonii na lato 2021 i rozpoczynają już zapisy. Ciekawymi i popularnymi propozycjami na rynku kolonie tematyczne pozwalające na rozwijanie pasji Twojego malucha. Warto przyjrzeć się tym propozycjom przed wyborem odpowiedniego wyjazdu.

Kolonie plastyczne – dla małych artystów

Jeśli Twoje dziecko jest  dobrym obserwatorem ze zdolnościami artystycznymi lubiącym prace manualne, doskonałym pomysłem będzie skorzystanie z ofert kolonii plastycznych. Rozbudź pasję swojego małego artysty wysyłając go na taki wyjazd. Na koloniach plastycznych dzieci mają możliwość spróbowaniu swoich sił w rzeźbieniu, rysowaniu, malowaniu, decoupage’u, tworzeniu biżuterii i ozdób z dostępnym materiałów (np. z papieru, sznurków czy filcu). Takie zajęcia pozwolą na rozbudzenie kreatywności u Twojego malucha, a oprócz tego pozna on różnorodne techniki artystyczne. Poza tym kolonie artystyczne proponują dodatkowe atrakcje, które zapewnią świetną rozrywkę. Znajdzie się coś dla aktywnych, dla miłośników przyrody czy historii. W bogatej ofercie znajdziemy kolonie w kraju i za granicą.

plastyczne kolonie

Kolonie taneczne –  dla maluchów, których wszędzie pełno

Inną propozycją będą wyjazdy, ma których Twój smyk rozwinie umiejętności taneczne, a może odkryje swoją fascynację tą dziedziną. Oferta kolonii tanecznych skierowana jest raczej do dzieci, które nie mogą usiedzieć na miejscu, które są w ciągłym ruchu, i które lubią błyszczeć na scenie
i poza nią. Podczas takiej kolonii tanecznej najmłodsi poznają różne style taneczne. Będą mieli okazję do poćwiczenia różnych elementów tańców, nauczenia się ciekawych choreografii, świadomości ruchowej i scenicznej pod okiem wykwalifikowanych trenerów lub profesjonalnych tancerzy. Niektóre programy takich kolonii dla dzieci, oprócz doskonalenia technik tanecznych, zawierają też sesje fotograficzne i nagrywanie filmików lub teledysków, które na pewno przypadną do gustu Twojej gwiazdy estrady. Także podczas takich kolonii tematycznych zapewnione są części rekreacyjne, podczas których dzieci mają możliwość zwiedzenia okolicy, skorzystaniu z programu fakultatywnego, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

taneczne kolonie

Którą kolonię na lato 2020 wybrać?

Przy wyborze kolonii tematycznej kieruj się przede wszystkim predyspozycjami i zainteresowaniami Twojego dziecka. Maluch, który lubi zajęcia artystyczne i godzinami może dopracowywać w skupieniu swoje arcydzieła na kolonii tanecznej będzie się czuł zagubiony. Natomiast jeśli dziecko kocha ruch, muzykę i lubi występy, siedzenie w miejscu na kolonii plastycznej może okazać się dla niego zbyt nudne i zniechęcające. Warto przemyśleć te aspekty przed wyborem, tak by zapewnić pociechom jak najmilej spędzony czas i niezapomniane lato i niezapomniane kolonie letnie..

 Kolonie artystyczne: plastyczne, taneczne  – zobacz programy na wakacje 2021- >> wejdź do wyszukiwarki kolonii  

Inne rodzaje kolonii letnich:

Kolonie sportowe

Kolonie artystyczne

Kolonie przetrwania

Kolonie konne

Kolonie aktywne

Kolonie przygodowe

Kolonie muzyczne

Kolonie przetrwania

Kolonie dla najmłodszych

Kolonie wspinaczkowe

Kolonie zagraniczne

Kolonie fotograficzne

Kolonie żeglarskie

Kolonie plastyczne

Kolonie wodne

Kolonie taneczne

Kolonie paintballowe

Kolonie kulinarne