Kolonie w Bułgarii

Kolonie w Bułgarii 2021 >> zobacz oferty najlepszych kolonii na wakacje

Kolonie w Bułgarii coraz bardziej popularne

Zainteresowanie wakacjami w Bułgarii jest prawie tak duże, jak w latach osiemdziesiątych,  kiedy Polacy masowo wyjeżdżali nad Morze Czarne.  Aktualne oferty kolonii i obozów letnich w Bułgarii kuszą atrakcyjnymi programami rekreacyjnymi i stosunkowo niskimi jak na wyjazdy zagraniczne, cenami. Czym przyciąga ten niezwykły kraj  i dlaczego warto wysłać dzieci na kolonie letnie właśnie do Bułgarii?

Bułgaria z pięknymi nadmorskimi krajobrazami

Bułgaria to kraj, który może poszczycić się piękną linią brzegową z szerokimi plażami i pięknymi krajobrazami z górską roślinnością, czystą wodą i morską bryzą pozwalają ochłonąć od upałów.  Dzieci podczas kolonii w Bułgarii będą nie tylko zachwycone widokami plaży i morza, ale także podczas zwiedzania różnorodnością architektury i specyficznym klimatem tego kraju. Mimo, że dzieci bywają kapryśne w kwestii jedzenia, w Bułgarii z pewnością posmakują specjałów kuchni specjalnie dostosowanych do ich wymagań.

Jakie atrakcje czekają na dzieci na koloniach w Bułgarii?

W Bułgarii panują idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Kolonie sportowe cieszą się największą popularnością wśród dzieci i młodzieży, które kochają wodę i przebywanie na plaży. Na koloniach w Bułgarii można uczyć się windsurfingu i żeglowania, oczywiście w ramach profesjonalnych kursów z instruktorami sportu. Oprócz wybranej sportowej dyscypliny dzieci spędzają czas grając w piłkę wodną, gry zespołowe oraz pływając w ciepłym morzu.  W ofercie znajdziemy także obozy „aktywne” dla osób chcących zadbać o kondycję podczas joggingów, ćwiczeń i treningów z instruktorami fitness.

Dla dzieci nastawionych na wypoczynek organizowane są kolonie rekreacyjne. Podczas tego typu kolonii organizatorzy zapewniają atrakcje w postaci wyjść na świetnie wyposażone baseny ze zjeżdżalniami, tory kartingowe, czy wesołe miasteczka.  Oprócz tego typu kolonii w Bułgarii organizowane są także kolonie tematyczne np. takie, których motywem przewodnim jest moda i styl.  Wakacje to czas odpoczynku, dlatego na koloniach w Bułgarii nigdy nie brakuje kąpieli w morzu, opalania i zabaw na plaży, oczywiście pod okiem opiekunów i ratowników.

Każdy wyjazd zagraniczny to dla dziecka duże przeżycie, ale też wakacyjna przygoda. Oferty kolonii są tak przygotowane, by sprostać oczekiwaniom każdego dziecka.  Na kolonii w Bułgarii dzieci spędzają czas w międzynarodowym środowisku, bo na kolonie zagraniczne jeżdżą dzieci z całego świata. To cenne doświadczenie, które otwiera je na świat i nowe kultury.

Kolonie w Bułgarii 2021 >> zobacz oferty najlepszych kolonii na wakacje